حمایت تمام قد اورا از ستاره فرانسه


به گزارش "ورزش سه"، انتقادات زیادی به عملکرد پل پوگبا، ستاره جوان فرانسه، در رقابت های یورو می شود و پاتریس اورا، مدافع چپ با تجربه این تیم، که رابطه بسیار نزدیکی با پوگبا دارد، به حمایت از او پرداخت.

 

 

اورا گفت:" همه فکر می کنند که من پدر پوگبا هستم. اما در حقیقت من پدر تمامی بازیکنان جوان فرانسه هستم. گریزمان یا دیگر بازیکنان فرقی ندارد. مسئله من مربوط به تیم فرانسه می شود. پل می خواهد به خوبی عمل کند و ما نیز می خواهیم موفق باشیم. با این حال در فوتبال همیشه نمی شود موفق بود. پوگبا آماده و خوشحال است و هیچ نگرانی در مورد او نباید وجود داشته باشد.

 

زمانی که به درخشش او نیاز داشته باشیم، پوگبا مطمئنا بهترین نمایش هایش را برای فرانسه انجام می دهد. مانند آنچه گریزمان توانست در دیدار مقابل جمهوری ایرلند از خود نشان دهد. مجموعه تیم اعتماد به نفس خوبی دارد و همه می خواهیم در کنار یکدیگر به رویای مردم فرانسه نزدیک شویم. تمام تیم ملی فرانسه ستاره است و هیچ مسئله انفرادی در تیم ما وجود ندارد."


[ منبع این خبر سایت ورزش3 می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ورزش3 منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات