صدای خرد شدن استخوان‌های منافع‌ ملی به‌ گوش می‌رسد

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری میزان و به نقل از بخش رسانه‌ای تیم ملی فوتبال، 60 روز دیگر تیم ملی فوتبال ایران برای حضور در رقابت‌های انتخابی جام جهانی استارت می زند؛ رقابت‌هایی که سرنوشت فوتبال ایران را برای چهار سال آینده رقم خواهد زد اما با شرایطی که به وجود آمده و اظهارنظرهای بعضا بی‌ربطی که انجام می‌گیرد، صدای خرد شدن استخوان‌های منافع ملی به خوبی به گوش می‌رسد.

یکی با توهم توطئه هر آنچه در فوتبال ایران اتفاق می‌افتد را به تیم ملی ربط می‌دهد و دیگری که دستش از پست‌های مدیریتی خالی مانده سعی می‌کند با اظهارنظرهای عجیب و به دور از واقعیت و حتی خنده دار همچنان در رسانه‌ها روی بورس باشد.

سر جمع این اتفاق‌ها، شرایطی را رقم می‌زند که این روزها می‌بینیم و آن هم بی توجهی محض به تیم ملی و سرنوشت آن است؛ تیمی که قرار است دقیقا دو ماه دیگر برابر قطر به میدان برود.

آیا واقعا در فوتبال قطر هم چنین اوضاعی حاکم است؟ جواب حتما منفی است. آن‌ها در تمامی اجزای خود، از بالا تا ذیل خود را برای کمک به تیم ملی‌شان برای بازی یازده شهریور آماده کرده‌اند. برای آن‌ها حتما سرنوشت تیم ملی قطر مهم است. برای ما هم مهم است اما تا دیر نشده باید فکری کرد؛ فکری به حال تیم ملی؛ فکری به سرنوشت تیمی که باید حمایت هشتاد میلیون ایرانی را پشت سرش ببیند.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت میزان-ورزش می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت میزان-ورزش منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات