مربی تیم ملی وزنه برداری جوانان: بچه ها انتظارات را برآورده کردند

به گزارش روز پنجشنبه گروه ورزشی ایرنا از فدراسیون وزنه بردای؛ وحید ربیعی درمورد شرایط تیم ملی جوانان در مسابقات جهانی گرجستان افزود: اگر بچه ها وزنه هایی را که بارها در تمرین بالای سر بردند، روی تخته مسابقات جهانی به ثبت می رساندند، می توانستیم مقام های بهتری بدست بیاوریم. البته وزنه برداران جوان، تجربه زیادی در میادین بین المللی و جهانی ندارند. اما تاکنون هیچ کدام کم کاری نکرده و تمام تلاش خود را برای کسب امتیاز انجام داده اند.
وی ادامه داد: رقابت های قهرمانی جهان در تفلیس گرجستان خیلی نزدیک و دیدنی دنبال شد، چون رقابت در سطح اول دنیا باید به این ترتیب رقم بخورد. هر وزنه بردار در این پیکارها، حتی یک حرکت خود را با موفقیت به اتمام نرساند در جدول رقابت چند رده تنزل خواهد داشت.
مربی تیم ملی وزنه برداری در خصوص عملکرد 4 وزنه بردار نخست تیم ملی جوانان کشورمان در رقابتهای قهرمانی جوانان در گرجستان نیز تصریح کرد: انتظارمان از 4 وزنه بردار اوزان 62 کیلوگرم، 77 و 85 کیلوگرم، تقریبا کسب همین امتیازات بود و انتظارات را تا به اینجا برآورده کرده اند، ولی سید علیرضا طاهریان وزنه بردار دسته 62 کیلوگرم و عارف خاکی ملی پوش دسته 85 کیلوگرم عملکرد ضعیفی داشتند.
ربیعی درخصوص رقابت امروز (پنجشنبه 10 تیر) و روی تخته رفتن رضا بیرانوند در دسته 94 کیلوگرم گفت: پیکارهای دسته 94 کیلوگرم و رقابت رضا بیرانوند در این دسته بسیار حساس و سخت است. البته بیرانوند کمی از ناحیه آرنج، آسیب جزئی دیده بود. او را در رقابت امروز اذیت نکند شانس مدال دارد. او با توانایی و تجربه خود در روی تخته ظاهر شود، می توانیم مدال ارزشمندی بدست آوریم.
ربیعی خاطرنشان کرد: نتیجه اصلی تیم ملی وزنه برداری جوانان در این مسابقات در سه وزن آخر، تقریبا تا فردا (جمعه11 تیر) همه رده بندی ها مشخص می شود. تیم ایران هم اکنون با 185 امتیاز در رده چهارم رقابتها قرار دارد و 15 امتیاز از تیم میزبان گرجستان که 200 امتیاز دارد عقب تر است. امیدوارم در سه وزن آخر بتوانیم امتیازات روزهای گذشته را جبران کنیم. اگر همین گونه پیش برویم، تیم روی سکوی رقابتهای جهانی قرار می گیرد.
علیرضا دهقان و پیمان چان دو وزنه بردار دسته 105 کیلوگرم تیم ملی جوانان فردا (جمعه11 تیر) از ساعت 18 روی تخته می روند.
رقابتهای وزنه برداری قهرمانی جوانان جهان در سال 2016 از 5 تیر آغاز شده و تا 12 تیر در شهر تفلیس گرجستان ادامه دارد.
ورزشی**1210**1027

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات