امید برای میزبانی رقابت‌های اسکی چمن جوانان جهان زنده ماند

مسابقات اسکی روی چمن قهرمانی جهان - البرز
با سفر نماینده فدراسیون جهانی اسکی به ایران، امیدهای کشورمان برای کسب میزبانی مسابقات اسکی چمن قهرمانی جوانان جهان زنده ماند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت فدراسیون اسکی، با سفر «پیتر گردول» به عنوان دومین نماینده فدراسیون جهانی اسکی (FIS) به ایران برای بازدید از پیست اسکی روی چمن دیزین، امیدهای ایران برای میزبانی از رقابت‌های قهرمانی جوانان جهان زنده ماند تا در صورت تایید کمیته چمن فدراسیون جهانی اسکی این رقابت‌های مهم را ایران میزبانی کند.

پس از پیگیری‌های مکرر و رایزنی‌های فشرده فدراسیون اسکی ایران در ماه‌های اخیر برای بازگرداندن میزبانی ایران از رقابت‌های اسکی روی چمن قهرمانی جوانان جهان، فدراسیون جهانی دومین نماینده خود را برای اعلام نظر نهایی به ایران می‌فرستد.

این اتفاق در حالی رخ می‌دهد که سال گذشته پس از اعلام لغو رسمی میزبانی ایران از رقابت‌های اسکی چمن قهرمانی جوانان جهان به دلیل فراهم نکردن شرایط مناسب در مهلت داده شده، فدراسیون اسکی در دوره جدید تمام تلاش خود را به کار بست تا بار دیگر ایران میزبانی این رقابت‌ها را برعهده بگیرد.

دومین نماینده فدراسیون جهانی اسکی روز شنبه 15 تیر از پیست اسکی روی چمن دیزین بازدید خواهد کرد.

انتهای پیام/


 

[ منبع این خبر سایت تنسیم ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تنسیم ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات