تمرینات تیم ملی با سه سنگین وزن انجام شد

تمرینات تیم ملی با سه سنگین وزن انچام شدبه گزارش خبرنگار گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان هشتمین جلسه تمرینی تیم ملی وزنه برداری جوانان کشورمان در تفلیس امروز (پنجشنبه 10تیر) نیز در سالن تمرینی والیبال نیو در نزدیکی سالن مسابقات (ژیمناستیک رینو) این بار راس ساعت 15 بعدازظهر برگزار شد. علیرضا دهقان و پیمان جان تمرین بسیار سبک داشتند. همچنین امیر حسین فضلی وزنه بردار دسته به اضافه 105 کیلوگرم تمرینات با 85 درصد را سپری کرد.

سید علیرضا طاهریان ملی پوش دسته 62 کیلوگرم،مصطفی زارعی وزنه بردار دسته 77 کیلوگرم، رامین ولی پور و عارف خاکی وزنه برداران 85 کیلوگرم که در روزهای گذشته به ترتیب عناوین یازدهم،دوازدهم،هشتم و دهم را در مسابقات جهانی بدست آوردند تمرین نکردند.

رضابیرالوند وزنه بردار دسته 94 کیلوگرم کشورمان نیز از دقایقی دیگر به روی تخته می رود ساعت 16 وزنه کشی کرد تا آماده مسابقه شود.

بعد از پایان تمرین یک ساعته،همه وزنه برداران جوان در سالن مسابقه (ژیمناستیک رینو) حضور پیدا کردند تا مسابقه دسته 94 کیلوگرم(رضا بیرالوند) را ببیند.


انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت باشگاه خبرنگاران-ورزش می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت باشگاه خبرنگاران-ورزش منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات