تیم فوتسال مگنوس برزیل قهرمان جام باشگاه‌های جهان شد

مگنوس برزیل قهرمان فوتسال جام باشگاه های جهان شد
هفدهمین دوره رقابت های فوتسال جام باشگاه های جهان با قهرمانی تیم مگنوس برزیل به اتمام رسید.
 
هفدهمین دوره رقابت های فوتسال جام باشگاه های جهان با قهرمانی تیم مگنوس برزیل و قعرنشینی تاسیسات دریایی ایران به اتمام رسید.در این دوره از مسابقه‌ها که در دوحه قطر برگزار شد، تیم مگنوس برزیل روز پنجشنبه در دیدار فینال با نتیجه 4 بر 3 از سد کارلوس باربوسا برزیل گذشت و بر سکوی قهرمانی ایستاد.


در دیدار رده بندی، تیم بارسلونا اسپانیا با نتیجه پرگل 6 بر یک الریان قطر را شکست داد و در مکان سوم قرار گرفت.تیم تاسیسات دریایی ایران (قهرمان آسیا) در این دوره از مسابقه ها با کسب نتایج ضعیف در مکان هشتم (قعر جدول) جای گرفت.


شاگردان وحید شمسایی چهارشنبه شب در آخرین دیدار خود برای کسب عنوان هفتمی فوتسال جام باشگاه های جهان به مصاف تیم بنفیکا پرتغال رفتند که در نهایت با نتیجه 2 بر یک مغلوب حریف خود شدند و انتهای جدول رده بندی قرار گرفتند.


تیم تاسیسات در این دوره از رقابت ها در گروه نخست با تیم های بارسلونا، کارلوس باربوسا و دینامو مسکو روسیه همگروه بود که برابر تیم های بارسلونا و باربوسا تن به شکست داد و مقابل دینامو به نتیجه تساوی رضایت داد تا برای کسب عنوان هفتمی به مصاف بنفیکا برود. 

 


#1varzesh #فوتسال #رقابت_های_فوتسال_جام_باشگاه_های_جهان #مگنوس_برزیل #۱ورزش

[ منبع این خبر سایت ورزش 1 می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ورزش 1 منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات