پخش لیگ جهانی والیبال از تلویزیون ادامه دارد

در سومین هفته رقابت‌های لیگ جهانی والیبال تیم‌های ایران، آرژانتین، صربستان، فرانسه، لهستان، برزیل و ایتالیا برابر هم قرار می‌گیرند و این رقابت‌ها به‌طور زنده از شبکه سه سیما و ورزش سیما پخش می‌شود. خبرگزاری ایسنا: شبکه‌های سه و ورزش سیما امکان پخش مستقیم رقابت‌های هفته سوم و پایانی دور مقدماتی سطح یک لیگ جهانی والیبال را برای مخاطبان فراهم کردند.

به گزارش روابط عمومی صداوسیما، در سومین هفته رقابت‌های لیگ جهانی والیبال تیم‌های ایران، آرژانتین، صربستان، فرانسه، لهستان، برزیل و ایتالیا برابر هم قرار می‌گیرند و این رقابت‌ها به‌طور زنده از شبکه سه سیما و ورزش سیما پخش می‌شود.

تیم ملی والیبال ایران در هفته سوم لیگ جهانی، میزبان است و تلاش می‌کند از این فرصت استفاده کند و جایگاه خود را در جدول رده‌بندی بهبود ببخشد.

تیم ملی والیبال ایران در نخستین بازی خود در هفته سوم لیگ جهانی ۲۰۱۶، در سالن ۱۲ هزار نفری آزادی برابر صربستان به میدان خواهد رفت.

 زمان و ساعت پخش این رقابت‌ها از صداوسیما به این ترتیب است:

جمعه ۱۱ تیر ۹۵

ساعت ۱۸:۰۰، ایتالیا - آرژانتین (شبکه ورزش)

ساعت ۲۱:۰۰، ایران - صربستان (شبکه سه)

شنبه ۱۲ تیر ۹۵

ساعت ۱۸:۰۰، صربستان - آرژانتین (شبکه ورزش)

ساعت ۲۰:۳۰، فرانسه - لهستان (شبکه ورزش)

ساعت ۲۱:۰۰، ایران - ایتالیا (شبکه سه)

یکشنبه ۱۳ تیر ۹۵

ساعت ۱۸:۰۰، ایتالیا - صربستان (شبکه ورزش)

ساعت ۲۰:۳۰، فرانسه - برزیل (شبکه ورزش)

ساعت ۲۱:۰۰، ایران- آرژانتین (شبکه سه)

[ منبع این خبر سایت فردانیوز-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت فردانیوز-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات