محرومیت 2 ساله در انتظار سردار آزمون

بلافاصله بعد از ترک تمرینات تیم روبین کازان توسط سردار آزمون باشگاه از این بازیکن به فیفا شکایت کرد! ورزش سه:‌ بلافاصله بعد از ترک تمرینات تیم روبین کازان توسط سردار آزمون باشگاه از این بازیکن به فیفا شکایت کرد!

روزنامه بیزنس آنلاین روسیه این خبر را تایید کرد و از قول ایگور فخریف، مدیر باشگاه روبین کازان نوشت: « ما از همه پتانسیل های قانونی فیفا و  فدراسیون فوتبال روسیه برای بازگرداندن سردار آزمون استفاه می کنیم.»

سردار آزمون پیش تر هم با ترک تمرینات روبین کازان این باشگاه را برای پیوستن به تیم روستوف تحت فشار قرار داد که در نهایت به عنوان بازیکن قرضی به این تیم پیوست. به نظر می رسد او اکنون هم چنین تصمیمی دارد چون بردی اف در روستوف مانده و از همه مهتر این تیم فص آینده در لیگ قهرمانان اروپا بازی خواهد کرد.

فخریف هم چنین گفت:« ما با سردار آزمون تا ماه می 2017 قرارداد داریم و اگر وی به تعهد خود پایبند نباشد از سوی فیفا دو سال محروم خواهد شد. »

[ منبع این خبر سایت برترین ها-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت برترین ها-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات