حمایت سرمربی پیشین روبین‌کازان از آزمون/ سردار در روستوف بهتر می‌تواند پیشرفت کند

رینات
سرمربی پیشین تیم روبین‌کازان روسیه با حمایت از سردار آزمون خواستار ادامه حضور وی در تیم روستوف شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، سردار آزمون، مهاجم ایرانی تیم روبین‌کازان طبق اعلام رسانه‌های روسیه تصمیم به همراهی دوباره تیم روستوف در فصل جدید لیگ برتر روسیه و لیگ قهرمانان اروپا دارد، اما کازانی‌ها روی او حساب ویژه‌ای باز کرده‌اند.

در این میان رینات بیلیالتدینوف، سرمربی پیشین تیم روبین‌کازان با ارسال یادداشتی برای خبرگزاری معتبر سویتس روسیه از سردار آزمون حمایت کرد. وی در یادداشت ویژه خود آورده است: من نمی‌خواهم به گذشته بازگردم و قصدی برای نوشتن نداشتم. فقط افسوس که آزمون نمی‌خواهد در روبین‌کازان باشد.

وی در ادامه افزوده است: البته لحظه‌هایی در زندگی وجود دارند که لغزنده هستند و این مسئله را مود توجه قرار می‌دهم که از بازی سردار آزمون در تیم روستوف خوشحالم. او هیچ چیز را از دست نداد و به‌همین خاطر پیشرفتش را شاهد بودم.

بیلیالتدینوف در ادامه یادآور شد: فکر می‌کنم سردار آزمون در تیم روستوف همچنان رشد و پیشرفت خواهد کرد. این مسئله بسیار مهمی است و باشگاه روبین‌کازان باید برای حل موضوع آزمون در نهایت او را بفروشد. اصلاً نمی‌خواهم که مشکلی از جانب این باشگاه برای سردار ایجاد شود.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تنسیم ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات