ائتلاف استقلال، پرسپولیس و تراکتورسازی علیه سازمان لیگ!

باشگاه پرسپولیس، استقلال و تراکتورسازی خواستار در اختیار گرفتن بلیت‌فروشی بازی‌های تیم‌های خود شدند.
 به گزارش تابناک ورزشی، سال گذشته سه باشگاه پرطرفدار لیگ برتری به دلیل عدم همکاری مطلبو اسپانسر سازمان لیگ از نظر مالی ضرر کردند و برای جلوگیری از ادامه همین روند مسئولان سه باشگاه استقلال، پرسپولیس و تراکتورسازی امروز جلسه ای را برگزار کردند تا این راه حلی برای آن پیدا کنند.پندار توفیقی نماینده باشگاه استقلال و مصطفی آجرلو مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی تبریز امروز با حضور در باشگاه پرسپولیس با همتای خود در این باشگاه دیدار کردند.
از آنجایی که اسپانسر 3 باشگاه پرسپولیس، استقلال و تراکتورسازی مشترک است در این جلسه طاهری، آجرلو و توفیقی در خصوص منافع مشترک این 3 باشگاه و نحوه همکاری با اسپانسر به بحث و تبادل‌نظر پرداختند.

یکی از محورهایی که در این جلسه درباره آن صحبت شد بحث بلیت فروشی بازی‌های این 3 باشگاه بود و قرار است این 3 باشگاه درخواستی را به سازمان لیگ ارائه دهند تا پس از انجام امور قانونی بلیت‌فروشی دیدارهای پرسپولیس، استقلال و تراکتورسازی در اختیار خود این باشگاه قرار بگیرد و باید دید این مسئله عملی خواهد شد یا خیر.

[ منبع این خبر سایت تابناک-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تابناک-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات