با انتخاب رئیس جدید الاهلی جباری می‌ماند

با انتخاب رئیس جدید الاهلی ماندن هافبک سابق استقلال در این تیم قطری قوت گرفت. به گزارش نامه نیوز ، امروز رئیس جدید باشگاه الاهلی قطر با انصراف یکی از دو کاندیدا مشخص شد. احمد بن حمد رئیس کنونی الاهلی با توجه به اینکه خالد شبیب رقیبش از این رقابت کنار رفت برای 4 سال دیگر به عنوان رئیس جدید الاهلی انتخاب شد.
مجتبی جباری هافبک سابق استقلال که در الاهلی بازی می کند ماندنش در این تیم به انتخابات ریاست باشگاه بستگی داشت زیرا حمد بن احمد خواستار ماندن او بود اما خالد شبیب می خواست او را کنار بگذارد. با توجه به ریاست احمد بن حمد ماندن جباری در این تیم قطری قوت گرفت.
جباری یک فصل دیگر با الاهلی قرارداد دارد و امکان ماندنش با توجه به ریاست احمد بن حمد زیاد است.
منتظری دیگر بازیکن ایرانی الاهلی است که قراردادش با الاهلی به پایان رسیده است و باید منتظر بماند تا ریاست جدید باشگاه قراردادش را تمدید کند.
از طرف دیگر لوکا بوناچیچ سرمربی این تیم که با الاهلی قرارداد امضا کرده با مخالفت احمد بن حمد روبرو است چرا که رئیس طرفدار یوسف آدم مربی قطری است. با این تفاسیر بوناچیچ شانس کمی برای هدایت الاهلی در فصل آینده دارد.

[ منبع این خبر سایت نامه نیوز-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت نامه نیوز-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات