طاهری:کی روش باعث جدایی رضاییان و طارمی نشده است

سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت:آن چیزی که باید به رضاییان پرداخت شود به وی داده شده است. به گزارش نامه نیوز ، علی اکبر طاهری درباره اتفاقات اخیر باشگاه پرسپولیس و ناراحتی هواداران این تیم نسبت به جدایی رامین رضاییان اظهار داشت: بحث اول اینکه بازیکن ، بازیکن ما بوده است ما در قبال بازیکن خودمان انتظار داریم که قانون اعمال شود.

وی ادامه داد: طبیعتا خواسته هایی است که باید مطابق نقطه نظرهای فنی سرمربی انجام شود. برخی از قرارداها با تعامل بازیکن صورت می گیرد.

طاهری افزود: درباره رضاییان طبق قرارداد آن چیزی که باید به وی داده می شد پرداخت شده است.

وی درباره ناراحتی هواداران پرسپولیس به کاپ گفت: امروز هم با هواداران صحبت کردیم و تعامل لازم صورت گرفت.

سرپرست باشگاه پرسپولیس درباره اینکه هواداران گفته اند کی روش باعث شد که رضاییان و طارمی از پرسپولیس برود خاطرنشان کرد: نه چنین چیزی نیست. کی روش چنین کاری را هرگز نمی کند زیرا سرمربی تیم ملی است. از هواداران می خواهیم که اخبار را تنها از طریق سایت رسمی باشگاه دنبال کنند و خبرهای صفحات مجازی که ارتباطی با باشگاه ندارند دنبال نکنند.

طاهری درباره صحبت های شهبازی در ارتباط با فسخ قرارداد رضاییان بیان داشت: من نمی دانم شما از چه منبعی استفاده کرده و درباره این موضوع صحبت می کنید. درست نیست که دنبال تیتر و هیجان باشیم . ما تلاش مان این است که همه چیز در آرامش دنبال شود.

[ منبع این خبر سایت نامه نیوز-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت نامه نیوز-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات