قلم قرمز برانکو روی نام کدام بازیکن پرسپولیس؟

سرمربی پرسپولیس کار سختی برای انتخاب ترکیب اصلی تیمش دارد. به گزارش نامه نیوز ، بستن لیست پرسپولیس برای لیگ شانزدهم با پیچیدگی های خاصی روبرو شده و برانکو نیز شاید کمی سردرگم شده باشد. چند هفته ای است که از بازگشت قطعی رضاییان به این تیم حرفهایی به میان آمده و مدیران پرسپولیس نیز موافقت خود را با این موضوع اعلام کرده اند اما نیاز است برای اضافه کردن این مدافع راست یک بازیکن از لیست سرخپوشان کنار برود. صحبت از کنار گذاشتم آنتونی گولچ مدافع استرالیایی بود که به نظر زیر بار این موضوع نرفت. از سوی دیگر ساسان انصاری در آستانه جدایی قرار گرفته و می تواند جا را برای رضاییان باز کند.

با این حال به نظر می رسد در شرایطی که پست انصاری و رضاییان یکی نیست حتی در صورت جدایی انصاری نیاز است برانکو یک هافبک وسط برای داشتن بازیکن جانشین روی نیمکت خود داشته باشد. حال باید دید در چند روز آینده در نهایت چه تصمیمی درباهر خروج و ورود بازیکنان به لیست پرسپولیس گرفته میشود.

[ منبع این خبر سایت نامه نیوز-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت نامه نیوز-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات