حربه کی روش برای شکست قهرمان کوپا چه بود؟

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :  سرمربی تیم ملی سه روز قبل از بازی شیلی، روی این مسابقه کار کرد.
 
به گزارش انتخاب؛ شیلی قهرمان کوپا آمریکا شد. این تیم همان تیمی بود که فروردین 94 به ایران دو بر صفر باخت. عجیب نبود آن روز تمام دنیا تعجب کردند. تیم کی روش که در تور اروپایی خود به سر می برد، در اتریش موفق شد این تیم قدرتمند را درهم بشکند. شیلی، روز گذشته در فینال کوپا آمریکا موفق شد آرژانتین را شکست دهد تا بار دیگر یاد و خاطره آن مسابقه زنده شود.

بد نیست بدانید ایران تدارک لازم را برای بازی با شیلی، تنها سه روز قبل از این مسابقه دید. یکی از بازیکنان تیم ملی در این باره می گوید: «سه روز قبل از بازی بود که آقای کی روش و دستیارانش روی این بازی کار کردند و نکات لازم را به ما گفتند.» کی روش در جلسه فنی پیش از مسابقه رو به بازیکنان تیم ملی گفت: «شیلی روی پاس های ریز کار می کند. آنها کوتاه پاس می دهند و از سویی شما را تحت فشار می گذارند. پرس این تیم فوق العاده است.» تنها سه روز کار روی تیم ملی کافی بود تا ایران با قدرت وارد زمین شود. آن بازیکن تیم ملی می گوید: «اصلا برای مسابقه استرس نداشتیم. استرس برای قبل از بازی است. وقتی شما وارد زمین می شوید دیگر استرسی وجود ندارد.»
 
 

[ منبع این خبر سایت انتخاب-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت انتخاب-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات