واکنش بهداد سلیمی به مصدومیت حمید سوریان/ مثل آواری صبحگاهی بود که بر سرم ریخت

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : رسانه مجازی کمیته ملی المپیک نوشت:سلیمی می گوید خوشحال است از اینکه مصدومیت برادرش جدی نیست.
 
به گزارش انتخاب، قوی‌ترین مرد المپیک ٢٠١٢ که هم اکنون در اردوی سطح دریای کلاچای مشغول تمرین و آماده سازی برای حضوری قدرتمند در المپیک ریو است به المپیک ایران گفت: خبر مصدومیت حمید سوریان همانند آواری بود که صبح به سرم ریخت و تمام فکر و تمرکزم را گرفت.
 
وی ادامه داد: حمید جزو نوابغ ورزش دنیاست و موفقیت او در ریو جزو یکی از آرزو‌هایم می‌باشد. با او که همانندبرادرم است صحبت کردم و از شنیدن خبر اینکه مصدومیتش خیلی جدی نیست خوشحال شدم.
 
سلیمی که خود بتازگی از بند مصدومیت رهایی یافته در خصوص وضعیت زانو و تمریناتش گفت: خدا را شاکرم که لطف و عنایتش همیشه شامل حالم بوده است، باور کنید خودم هم فکر نمی‌کردم در این تاریخ در این مرحله از آمادگی قرار بگیرم.  
خوشبختانه روزهای خوبی را پشت سر می‌گذارم و خیلی امیدوارم که بتوانم در فرصت باقیمانده به آمادگی ایده آل دست یابم.
 
سلیمی ادامه داد: در یکضرب به رکوردهای خوبی دست یافته‌ام و خوشبختانه با اسکات سنگین هم مشکلی ندارم، بزودی تمریناتم را روی حرکت قیچی و بالازدمن دوضرب معطوف می‌کنم تا انشاله با آمادگی کامل راهی المپیک شوم.
 
 

[ منبع این خبر سایت انتخاب-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت انتخاب-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات