جنجالی که سردار آزمون درست کرد

آخرین پست سردار آزمون در صفحه اینستاگرام همچنین غیبت های غیر موجه او در تمرینات آماده سازی روبین کازان حسابی برای این بازیکن دردسرساز شده و او را مقابل طرفداران روبین قرار داده است.

به گزارش تابناک ورزشی، سردار چند روز قبل با انتشار تصویر ملاقاتش با رئیس جمهور تاتارستان نوشت:" میدونم دوست داشتید بمونم ولی..." جدایی دوباره اش از روبین کازان را علنی کرد و سپس بدون هماهنگی با باشگاه تمرینات را ترک و به ایران بازگشت که این تصمیم او با واکنش منفی طرفداران روبین همراه شد.

طرفداران روبین که فصل قبل شاهد درخشش مهاجم ایرانی با پیراهن روستوف بودند امید داشتند این بازیکن در سال پایانی قراردادش برای روبین به میدان برود و باعث صعود دوباره آنها به جمع مدعیان قهرمانی روسیه شود اما تصمیم اخیر سردار بدجوری آنها را سرخورده کرد تا جایی که با یورش به صفحه اینستاگرام بازیکن ایرانی او را یک بازیکن ترسو قلمداد کردند. طرفداران روبین با مونتاژتصویری که سردار را در حال فرار از دست باشگاه روسی نشان می دهد به آزمون لقب فراری دادند.


آزمون که هنوز یک فصل دیگر از قرارداد پنج ساله اش با روبین کازان باقی مانده با ترک اردوی این تیم به دنبال کسب رضایتنامه و پیوستن به تیمی دیگر است اما باشگاه روبین کازان این بار بعد از این که قیمت مهاجم ایرانی اش با درخشش در فصل گذشته 200 برابر شد و به رقمی نزدیک به 6 تا 7 میلیون یورو رسید دوست ندارد به سادگی او را از دست بدهد به همین خاطر با تیم وکلای باشگاه شکایت نامه خود را تنظیم و به فیفا ارائه داده است.

[ منبع این خبر سایت تابناک-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تابناک-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات