ماجرای عجیب ادکلن‌های ضبط شده یک رئیس فدراسیون در فرودگاه!

روز گذشته خبرهایی مبنی بر اینکه چمدان پر از ادکلن مجید کیهانی، رئیس فدراسیون دوومیدانی در فرودگاه امام خمینی (ره)ضبط شده بود، منتشر شد.به گزارش تابناک ورزشی، در حالی که در محافل ورزشی این طور پیچده شد که رئیس فدراسیون دوومیدانی برای تجارت پنهان ادکلن هایی را مخفیانه به  ایران آورده است ماجرا از سوی مسئولان طور دیگری عنوان شده است. ماجرا از این قرار بوده که هنگام بازگشت کیهانی از مسابقات جوانان آسیا از ویتنام، بسته‌ای که حدود 20 ادکلن در آن بوده است، توسط گمرگ و حراست فرودگاه از وی ضبط می‌شود.
ظاهرا این ادکلن‌ها که برای هدیه به کارمندان فدراسیون دوومیدانی تهیه شده بود پس از نامه نگاری‌های لازم فدراسیون با فرودگاه به این فدراسیون استرداد داده شده و بین کارمندان توزیع می‌شود.

اما اینکه یک فدراسیون می‌تواند هدایای کارمندان خود را از خارج وارد کند و برای این نوع کارها مجوزی وجود دارد یا خیر، موضوعی است که مسئولان فدراسیون دوومیدانی و وزارت ورزش و جوانان باید پاسخگوی آن باشند.

[ منبع این خبر سایت تابناک-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تابناک-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات