بازتاب حضور طارمی و رضاییان در رسانه‌ها ترکیه +عکس

رسانه های ورزشی ترکیه که تحرکات باشگاه‌ها را جدی دنبال می‌کنند و حضور طارمی و رضاییان در ریزه اسپور نقد وبررسی کردند. خبرگزاری فارس: طارمی و رامین رضاییان دو بازیکن تیم ملی کشورمان که به تیم ریزه اسپور ترکیه پیوستند در رسانه‌ها ترکیه بازتاب فراوانی داشت.

در زیر به چند رسانه اول و معتبر ترکیه نگاه می اندازیم:

سایت ntv spor ترکیه با انتشار عکسی ار طارمی در حین تست پزشکی نوشت: 3 امضا جدید در ریزه اسپور.در مطلب سایت معتبر ترکیه‌ای آمده است: ریزه 2 بازیکن ایرانی به خدمت گرفت که در عین جوانی با تجربه هستند.

 طارمی

روزنامه ملیت یکی از پرتیراژترین روزنامه های ترکیه نوشت: دو بازیکن ایرانی که هر دو در تیم ملی و پرسپولیس با هم همبازی بودند به ریزه پیوستند.این سایت نوشت رامین رضاییان بازیکنی است که توان بازی در پست دفاع راست و هافبک راست را دارد.

سایت فاناتیک هم نوشت: آقای گل ایران در ترکیه و در ادامه اشاره‌ای به آمار گلزنی طارمی در فصل گذشته و در تیم ملی داشت.

طارمی

ترانسفر با سرعت تمام

هات اسپورت دیگر سایت معروف ترکیه در صفحه ورزش خود نوشت:ترانسفر با  سرعت تمام و در ادامه افزود: حکمت کارامان مربی با تجربه‌ای است که از کار کردن با جوان‌ها لذت می‌برد . این سات با اشاره به حرف‌های مربی ریزه مبنی بر اینکه اطلاعات خوبی از دنیزلی در باره لیگ ایران گرفتیم از حضور ایرانی ها در لیک ترکیه استقبال کرد.

طارمی

[ منبع این خبر سایت فردانیوز-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت فردانیوز-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات