جدایی گیگز از منچستریونایتد بعد از 29 سال

روزنامه دیلی میل انگلیس از پایان دوران رایان گیگز در یونایتد بعد از 29 سال خبر داد. خبرگزاری ایسنا: به نقل از دیلی میل، رایان گیگز در سال 1987 و در حالی که تنها 14 سال داشت، پیراهن منچستر یونایتد را بر تن کرد و تاکنون هیچ‌گاه این باشگاه را ترک نکرده است. گیگز در این مدت 963 بار پیراهن این تیم را بر تن کرده و توانسته 35 جام به دست آورد.

روزنامه دیلی میل انگلیس از پایان دوران حضور گیگز در منچستریونایتد سخن به میان آورد و تاکید کرد این چهره بزرگ و محبوب یونایتد بعد از 29 سال به همکاری خود با یونایتد پایان خواهد داد.

به نوشته روزنامه دیلی میل، دلیل قطع همکاری گیگز با یونایتد اختلاف او با ژوزه مورینیو است چراکه این مربی پرتغالی اعلام کرده است در کادر فنی خود نیازی به اسطوره منچستریونایتد ندارد.

یونایتد بعد از جدایی الکس فرگوسن روزهای خوبی را پشت‌سر نگذاشت. دیوید مویس و لوییس فان خال، سرمربیان فصل‌های اخیر این تیم هم نتوانستند یونایتد را به روزهای اوج برگردانند. البته در فصل جاری و با مربیگری ژوزه مورینیو در این تیم، شیاطین سرخ امید زیادی به بازگشت به روزهای اوج خود دارند.

[ منبع این خبر سایت برترین ها-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت برترین ها-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات