آقایی: پرسپولیس امسال دو جام می‌آورد

بازیکن جوان تیم پرسپولیس، گفت: سیدجلال حسینی یک اسطوره است و من سعی می‌کنم با بازی در کنار او چیزهای جدیدی یاد بگیرم. خبرگزاری فارس: حامد آقایی که قرارداد سه ساله خود را امروز با پرسپولیس در هیأت فوتبال ثبت کرد در این خصوص گفت: خیلی خوشحالم که پرسپولیسی شدم. با اعتماد برانکو به پرسپولیس آمدم و امیدوارم در سال آینده پاسخی به اعتماد او بدهم.

وی ادامه داد: پست من دفاع وسط است و سعی می‌کنم در کنار سیدجلال حسینی که یک اسطوره واقعی است می‌خواهم کار را یاد بگیرم.  پست اصلی من دفاع راست است اما هافبک دفاعی هم می‌توانم بازی کنم.

آقایی درباره شانس قهرمانی پرسپولیس، تصریح کرد: مطمئن هستم دو جام بیاوریم البته ما برای هر سه جام می‌جنگیم. فکر می‌کنم تیم پرسپولیس  امسال نسبت به فصل گذشته بهتر است.

آقایی درباره وضعیت تیم ملی جوانان که او عضو آن است، اظهار داشت: تیم خوبی داریم و باید از این تیم حمایت شود. بازیکنان خوبی در این تیم هستند و با قهرمانی در آسیا می‌توانیم به جام جهانی برویم البته در آن صورت بهتر می‌توانیم ترانسفر شویم و به فوتبال اروپا برویم.

[ منبع این خبر سایت برترین ها-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت برترین ها-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات