محرمی: خوشحالم که به پرسپولیس آمدم

بازیکن جدید تیم فوتبال پرسپولیس، گفت: برانکو ابایی از بازی دادن به بازیکنان جوان ندارد و فصل گذشته این موضوع را به خوبی نشان داد. خبرگزاری فارس: صادق محرمی بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس پس از عقد قرارداد و ثبت آن در هیأت فوتبال، گفت: خیلی خوشحالم که به پرسپولیس آمدم و امیدوارم که بتوانم مهره مؤثری در این تیم باشم.

وی درباره اینکه همراه با حسین ماهینی در ملوان حاضر بود و حالا با هم به پرسپولیس آ‌مدند، اظهار داشت: ماهینی نقش زیادی در پرسپولیسی شدن من داشت چرا که با وی صحبت کردم و از او مشورت گرفتم تا پیراهن پرسپولیس را به تن کنم.

محرمی در خصوص کار کردن با برانکو هم اظهار داشت: برانکو مربی بسیار بزرگی است و سال گذشته نشان داد که هیچ ابایی از بازی دادن به بازیکنان جوان ندارد و امیدوارم زیرنظر او بتوانم فصل موفقی را پشت‌سر بگذارم.

وی در خصوص وضعیت پرسپولیس هم تصریح کرد: امسال خوشبختانه تیم خوبی داریم و مطمئنم مثل سال گذشته از مدعیان اصلی قهرمانی خواهیم بود.

[ منبع این خبر سایت برترین ها-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت برترین ها-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات