رضا خالقی فر رسما از سرخپوشان جدا شد

به گزارش “پرسپولیس نیوز” , هافبک فصل گذشته تیم فوتبال پرسپولیس رسما از این تیم جدا شد.


رضا خالقی فر هافبک فصل گذشته پرسپولیس که از شروع تمرینات سرخپوشان در کنار سایر بازیکنان تمرینات خود را زیر نظر برانکو پیگیری می کرد در نهایت از این تیم جدا شد.


پندار خمارلو مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس با تایید این خبر گفت: خالقی فر با توجه به اینکه اصرار زیادی به دریافت رضایتنامه اش داشت در نهایت توانست رضایت مسئولان باشگاه را جلب کند و ما هم با جدایی او موافقت کردیم. چند هفته قبل چند بار خالقی فر درخواست رضایتنامه کرده بود که برانکو مخالفت می کرد اما این بار با توجه به اصرار او سرمربی تیم نیز به جدایی او رضایت داد.


خالقی فر در چند وقت اخیر خواهان جدایی از پرسپولیس بود اما برانکو به وی اعلام کرد که به او نیاز دارد اما بی‌انگیزگی خالقی‌فر در تمرینات روزهای اخیر باعث شد تا برانکو به باشگاه اعلام کند که نیازی به این بازیکن ندارد و خالقی‌فر می‌تواند از پرسپولیس جدا شود.


به همین دلیل این بازیکن روز گذشته همراه با مدیر برنامه‌هایش به باشگاه پرسپولیس رفت و با مسئولان باشگاه بر سر فسخ قرارداد به توافق رسید اما قرار شد روز شنبه فسخ‌نامه خالقی‌فر و باشگاه پرسپولیس امضا شود.


به همین جهت خالقی‌فر همراه با پرسپولیسی‌ها به اردوی اوکراین نخواهد رفت و طی روزهای آینده تیم جدید خود را انتخاب خواهد کرد.


از خونه‌به‌خونه به عنوان تیم جدید خالقی‌فر نام برده می‌شود.

[ منبع این خبر سایت پرسپولیس نیوز می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت پرسپولیس نیوز منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات