خلعتبری: با استقلال قرارداد نبستم


کاپ: محمدرضا خلعتبری درباره شایعه حضورش در تبریز برای پیوستن به یکی از دو تیم ماشین سازی یا گسترش فولاد اظهار داشت: من الان در رامسر هستم و فقط با فراز کمالوند صحبت کردم. هیچگونه توافقی بین ما هنوز حاصل نشده است و همه چیز فعلا در حد حرف است.
وی در ادامه  افزود: هنوز با هیچ تیمی قرارداد نبستم و به توافق نرسیدم. انشاالله تا هفته آینده تیم بعدیم را مشخص می کنم. 
بازیکن فصل پیش سپاهان اصفهان درباره توافقش با استقلال و همچنین شایعه پاره شدن قرارداد داخلی اش با استقلال توسط منصور پورحیدری خاطرنشان کرد: من هنوز با هیچکس از باشگاه استقلال حتی صحبت هم نکرده ام چه برسد که بخواهم با آنها قرارداد داخلی امضا کنم. نمی دانم چرا این حرف زده شده است.
وی درباره فینال جام حذفی و قهرمانی ذوب آهن و اینکه از برد این تیم خوشحال شده یا خیر، بیان داشت: 30 دقیقه اول بازی را دیدم و به نظرم بازی بدی هم نبود. به هردوتیم تبریک می گویم که تا به این مرحله رسیدند و تبریک ویژه ام برای تیم ذوب آهن است. من 4، 5 سال در این تیم بازی کردم و خاطرات خوبی در آنجا دارم. نمی دانم چرا باید ناراحت باشم. دلیلی برای این کار وجود ندارد به واسطه حضورم در ذوب آهن از قهرمانی شان  خوشحالم. 
خلعتبری که رابطه نزدیکی با مهدی رحمتی دارد در پایان درباره عملکرد نه چندان خوب او در ضربات پنالتی گفت: مهدی رحمتی در بازی دیشب عملکرد چندان بدی نداشت. در پنالتی ها هم شانس نقش بسیار ویژه ای دارد او همیشه به کمک استقلال آمده حالا یک بار هم این اتفاق نیفتاده است او باید برای استقلال چه کار می کرد که تا الان نکرده است.

[ منبع این خبر سایت شفاف-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت شفاف-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات