تیم ما برای بازی 120 دقیقه‌ای برنامه نداشت

خبرگزاری میزان، بیژن ذوالفقارنسب در خصوص شکست تیم فوتبال امید ایران مقابل ژاپن و ناکامی در صعود به المپیک 2016 اظهار داشت: بچه‌های ما تلاش زیادی کردند. تیم امید بازی بهتری نسبت به دیدارهای قبلی خود انجام داد اما متأسفانه کادر فنی توجهی به این مسئله نداشت که بازی فوتبال گاهی اوقات 90 دقیقه نیست و ممکن است 120 دقیقه طول بکشد.
 
وی ادامه داد: تیم ما برای یک بازی 120 دقیقه‌ای آماده نبود و برنامه‌ای نداشت. تیم امید مغلوب برنامه‌ریزی و تجربه بالای ژاپنی‌ها شد. مدیریت ناکارآمد تیم هم در این مسئله نقش داشت. سه بازیکن خوب ما یعنی سردار آزمون، علیرضا جهانبخش و سعید عزت‌اللهی نتوانستند تیم را همراهی کنند.
 
مربی پیشین تیم فوتبال امید ایران تصریح کرد: این سه بازیکن می‌توانستند مفید باشند ولی مدیران تیم نتوانستند رضایت باشگاه‌های آنها را جلب کنند در حالی که تیم‌های دیگر مانند ژاپن از همه لژیونرهای خود در این مسابقات استفاده کردند.
 
وی با اشاره به تعویض‌های محمد خاکپور در دیدار مقابل ژاپن گفت: تعویض‌های خاکپور در این بازی تأثیرگذار نبودند. بازیکنان ما نتوانستند انرژی خود را به درستی مدیریت کنند و از دقیقه 100 به بعد تحلیل رفتند اما تعویض‌ها هم کارایی نداشتند.

[ منبع این خبر سایت شفاف-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت شفاف-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات