محرمی: شاگردی برانکو برایم افتخار است

مدافع تازه وارد پرسپولیس از آرزویش برای قهرمانی به همراه پرسپولیس خبر داد.
به گزارش "ورزش سه"، صادق محرمی، بازیکن جوان پرسپولیس که در این فصل از ملوان به جمع این تیم اضافه شده است امروز قراردادش را با این تیم نهایی کرد و در هیات فوتبال به ثبت رساند. او درباره شرایط خود گفت: اینکه در پرسپولیس حضور دارم برایم افتخار بزرگی است و امیدوارم موفق شوم انتظار هواداران را برآورده کنم و در کنار بزرگان پرسپولیس به خواسته ام که قهرمانی است برسم.
او ادامه داد: پرسپولیس بزرگترین تیم ایران و افتخار بزرگی نصیبم شده که در کنار برانکو و بزرگان این باشگاه حضور دارم و امیدوارم شرایط به گونه ای پیش برود که به آرزویم در این تیم یعنی قهرمانی برسم.
محرمی درباره اینکه فرصت بازی در این تیم به او خواهد رسید یا خیر گفت: برانکو در فصل گذشته نشان داده بر پایه توانایی بازیکن به آنها میدان می دهد و من هم با توجه به اطمینانی که ایشان به جوانان داشه امیدوارم بتوانم کیفیت خودم را نشان دهم. از رقابت نمی ترسم و امیدوارم بتوانم انتظارات را برآورده کنم.

[ منبع این خبر سایت عصر ایران-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت عصر ایران-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات