نخستین برد جلالی با گلهای بهادر عبدی رقم خورد

نخستین برد جلالی با گلهای بهادر عبدی رقم خوردبه گزارش خبرنگار حوزه فوتبال و فوتسال  گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان نخستین پیروزی تیم فوتبال پیکان با هدایت مجید جلالی و با گلزنی بهادر عبدی در یک بازی دوستانه رقم خورد.

تیم فوتبال پیکان تهران که با هدایت مجید جلالی، خود را برای مسابقات لیگ برتر آماده می کند، در آخرین روز اردوی کردان این تیم ، ودر یک بازی تدارکاتی با نتیجه 4به 2 مقابل امیدهای خود به پیروزی رسید تا مجید جلالی به نخستین برد خود درپیکان دست یابد.

حجت صدقی ،امیرحسین صادقی،سیاوش یزدانی ،آرمان قاسمی،علی حمودی،صادق بارانی ، سیامک نعمتی ،فزار امامعلی ،مهدی شیری ،بهادر عبدی و مرتضی آقاخان بازیکنانی بودند که مجید جلالی آنها رادر ترکیب اولیه قرار داده بود .

جلالی در ادامه رحمان احمدی ، آرش برهانی ، لوون هاراپیتان، حسین امیری ، شهریار مقانلو،مهدی حسین زاده و سجاد آشوری را به میدان فرستاد تا همه بازیکنان حاضر در اردو کردان را محک بزن.

گلهای پیکان را در این بازی ، توسط بهادر عبدی 2 گل وفزار امامعلی وسجاد آشوری به ثمر رسیده است .

با پایان یافتن اردوی کردان ،تیم فوتبال پیکان عصر امروز به تهران باز می گردد و پس از یک روز استراحت از روز شنبه هفته آینده تمرینات  /اماه سازی خود را  در زمین پیکانشهر از سرمی گیرد.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت باشگاه خبرنگاران-ورزش می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت باشگاه خبرنگاران-ورزش منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات