ادعای رسانه های خبری روسیه/ آزمون خرید جنجالی اسپارتاک مسکو


به گزارش "ورزش سه"، سردار آزمون از اردوی روبین کازان بدون اجازه و هماهنگی جدا شد تا رسانه های روسی جدایی مهاجم ایرانی از این باشگاه را قطعی دانسته و اسپارتاک مسکو را مقصد آتی این بازیکن قلمداد کنند.


سایت news24 روسیه مقصد این بازیکن را باشگاه اسپارتاک مسکو اعلام کردو نوشت:« سردار آزمون قصد ماندن در روبین کازان را ندارد و این بار با شیوه ای عجیب تر از سال گذشته از این تیم جدا شده در حالی که هنوز یک سال دیگر با این تیم قرارداد دارد. باشگاه روبین کازان پیرو این اتفاق با شکایت به فدراسیون فوتبال روسیه، یوفا و فیفا تهدید کرده که تمام تلاشش را برای محروم کردن سردار آزمون انجام خواهد داد اما با این وجود به نظر می رسد باشگاه روبین کازان در نهایت به جدایی سردار رضایت بدهد به خصوص که باشگاه اسپارتاک مسکو به شدت تمایل خود برای خرید آزمون را نشان داده و مبلغ ۴ میلیون یورو برای خرید این مهاجم ایرانی پیشنهاد داده است».

 


این اولین بار نیست که رسانه های روس از ابراز تمایل باشگاه سرشناس اسپارتاک به خرید مهاجم 22 ساله ایرانی خبر می دهند از همین رو هیچ بعید نیست با اتفاقات رخ داده میان آزمون و باشگاه روبین این نقل و انتقال ظرف روزهای آتی نهایی شود.


[ منبع این خبر سایت ورزش3 می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ورزش3 منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات