اداره کل ورزش و جوانان و جهاد دانشگاهی کرمانشاه تفاهم نامه همکاری امضا کردند

به گزارش ایرنا و به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان کرمانشاه؛ این تفاهم نامه همکاری به امضای مجتبی جوهری مدیرکل ورزش و جوانان استان و بهرام بادکو رئیس سازمان جهاد دانشگاهی رسید.
در این تفاهم نامه که پس از نشست های مسئولان و کارشناسان 2 دستگاه و نیازسنجی های صورت گرفته منعقد شد، اداره کل ورزش و جوانان و جهاد دانشگاهی کرمانشاه نسبت به توسعه همکاری های دو جانبه در بخش های مختلف آموزشی، پژوهشی و ورزشی تاکید کردند.
این تفاهم نامه با هدف هم افزایی و ایجاد جامعه دانایی محور، سالم و با نشاط در 6 بند منعقد شده است.
استفاده از ظرفیت های جهاد و اداره کل ورزش و جوانان به منظور توسعه فعالیت های آموزشی، پژوهش و فناوری و فرهنگی، همکاری در اجرای مسابقات علمی و ورزشی، برگزاری نشست ‌ها، دوره ‌ها و کارگاه ‌های آموزشی بر حسب نیاز و توافق طرفین، همکاری در تدوین و اجرای دوره ‌های آموزشی، تشکیل کارگروه مشترک توانمند سازی و ارتقای مهارت ‌های کسب و کار جوانان از جمله مفاد این تفاهم نامه است.
اهتمام در زمینه مطالعات توسعه ای و پژوهش های کاربردی مورد نیاز اداره کل ورزش و جوانان، مشارکت در برگزاری مسابقه ها، جشنواره ها و نمایشگاه های علمی- آموزشی، ورزشی؛ پژوهش و فناوری مشترک، توسعه ورزش همگانی و اجرای برنامه های ورزشی و فرهنگی ویژه دانشجویان، بررسی و تعیین نیازها و اولویت‌ های آموزشی نیروی انسانی شاغل در حوزه اداره کل ورزش و جوانان و بهره‌ برداران این حوزه از دیگر مفاد تفاهم نامه به شمار می رود.
ارایه آموزش‌ های مهارتی به مخاطبین اداره کل ورزش و جوانان در جهت افزایش درآمد و ایجاد اشتغال ‌های مولد و ارایه پژوهش های مرتبط با 2 حوزه ورزش و جوانان به اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه برای بهره برداری در تصمیم گیری ها و نیز گزارش نتایج آنها در شورای ورزش و ستاد ساماندهی امور جوانان از دیگر مفاد این تفاهم نامه سه ساله است.
7458/8066

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات