عملیات تعویض چمن استادیوم یادگار امام ره 30 درصد پیشرفت فیزیکی دارد

به گزارش روز پنجشنبه روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان، شاهین درستکار، افزود: طرح تعویض چمن و سامانه گرمایشی این استادیوم توسط پیمانکار پروژه هم اکنون در مرحله اجرای زهکشی های زیرزمینی، تهیه و پخش و تسطیح مصالح است.
وی اظهار کرد: مقدمات اجرای خطوط لوله سیستم گرمایشی به طول تقریبی 35 کیلومتر و نیز تهیه لوله های آبیاری مکانیزه نیز در محل استادیوم در حال انجام است که پس از اجرای سیستم زهکشی و پخش و تسطیح مصالح یاد شده، براساس استانداردهای بین المللی و در قالب جداول استاندارد، پس از اجرای لایه مخصوص سیستم گرمایش از کف ، با در نظر گرفتن اقلیم صد ساله منطقه طراحی و اجرا می شود.
درستکار گفت: مراحل اجرایی این طرح تا مرحله آماده سازی برای پهن کردن چمن، زیر نظر شرکت Rehau آلمان بوده و پیمانکار از نقطه نظرات مشاوران عالی این شرکت استفاده می کند.
وی اضافه کرد: در قسمت پایانی اجرای این طرح، چمن پروژه با حمایت های شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور، توسط پیمانکار از خارج تهیه و برای اولین بار با استانداردهای جدید بین المللی در تبریز پهن خواهد شد.
این مقام مسئول گفت: کلیه مراحل پیشرفت این طرح تحت نظارت دفتر فنی و مهندسی اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی در حال انجام است.
عملیات اجرایی سیستم گرمایشی و تعویض چمن استادیوم یادگار امام (ره) تبریز بلافاصله پس از اتمام لیگ برتر پانزدهم از پنجم خرداد ماه امسال آغاز شده است.
این استادیوم با گنجایش 70 هزار تماشاگر دومین ورزشگاه بزرگ ایران است.
3038/6183

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات