دعوت ورزشکار گلستانی به اردوی تیم ملی قایقرانی آبهای آرام مردان

علی اصولی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: این اردوی آماده سازی از 12 تیرماه در در دریاچه مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار می شود و عادل مجللی به عنوان تنها نماینده گلستان در بخش کانو کانادایی این اردو شرکت خواهد کرد.
وی بیان کرد: این اردو تا اول مرداد ماه ادامه دارد و ملی پوشان تمرینات خود را زیر نظر سرمربیان و اعضای کادر فنی برگزار می کنند.
دبیر هیات قایقرانی گلستان افزود: مجللی رکوردار رشته کانو انفرادی 200 متر کشور است و به همین دلیل مربیان تیم ملی برای حضور وی در اردوهای تیم ملی و افزایش آمادگی او برنامه منظمی دارند.
اصولی به روند رو به رشد قایقرانی گلستان اشاره کرد و گفت: در سال های اخیر همواره در ترکیب تیم ملی رده های سنی گوناگون قایقرانی، چند ورزشکار گلستانی عضویت داشتند که این موفقیت نتیجه تلاش چند ساله در استعدادیابی و پرورش ورزشکاران در رده های سنی پایه است.
وی افزود: قایقرانی ورزشی مفرح، گران و ناشناخته بوده که لازم است تبلیغات بیشتری بر روی این رشته با هدف علاقمندسازی بیشتر جوانان برای حضور حرفه ای در آن انجام شود.
3091/1648

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات