ثبت نام از سوارکاران کشور برای مسابقه های جام سهند مراغه

احمد حاجی محمدی، روز پنجشنبه در آیین هماهنگی برگزاری مسابقه های سوارکاری جام سهند در تالار اجتماعات ورزش و جوانان این شهرستان افزود: این مسابقه ها 24 و 25 تیرماه جاری در دو مسافت 80 و 100 کیلومتر برگزار می شود و علاقه مندان می توانند تا پایان روز کاری 22 تیر نسبت به ثبت نام حضور در مسابقه اقدام کنند.
وی اظهار کرد: هم اکنون تمامی اداره ها و نهادهای ذیربط به دنبال آماده کردن امکانات برگزاری این مسابقه ها در روستای کرج آباد این شهرستان بوده و سعی می شود رضایت شرکت کنندگان در این مسابقه ها جلب شود.
حاجی محمدی، ادامه داد: این مسابقه ها با همکاری اداره ورزش و امور جوانان و هیات سوارکاری مراغه با نهادهای مختلف از جمله فدراسیون سوارکاری، اداره کل ورزش و جوانان، ارتش جمهوری اسلامی، فرمانداری مراغه، حفاظت از محیط زیست، میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، دامپزشکی و نهادهای خصوصی این شهرستان برگزار می شود.
رئیس هیات سوارکاری مراغه نیز در این آیین گفت: تمامی ورزشکاران بالای 14 سال سوارکاری کشور که دارای اسب با حداقل سن شش سال هستند می توانند برای هر دو مسافت 100 و 80 کیلومتر این مسابقه ها شرکت کنند.
رضا مختاری، افزود: علاقه مندان می توانند برای شرکت در این مسابقه ها فیش واریزی را به همراه مدارک سوارکار و اسب به فدراسیون سوارکاری و هیات سوارکاری استان آذربایجان شرقی ارسال کنند.
وی اظهار کرد: هیات های سوارکاری استان ها موظفند لیست اسامی سوارکاران، اسب ها و سرپرست تیم را به همراه تصویر بیمه ورزشکاران تا ساعت 14 دوشنبه 22 تیر به هیات سوارکاری آذربایجان شرقی و یا فدراسیون سوارکاری ارسال کنند.
این مسابقه ها با عنوان جام سهند در پنج مسافت 20، 40، 60، 80 و 100 کیلومتر برگزار می شود که به سه نفر برتر در مسافت های 80 و 60 کیلومتر جوایزی تعلق می گیرد.
شهرستان مراغه با 260 هزار نفر جمعیت در 147 کیلومتری تبریز مرکز آذربایجان شرقی واقع است.
3034/8023/6183

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات