بوریرام ضعیف بازی می‌کند/ مسئولیت ناکامی را می‌پذیرم

بوریرام
رئیس باشگاه بوریرام تایلند تأکید کرد که مسئولیت ناکامی تیمش در پنج بازی اخیر لیگ برتر این کشور را بر عهده می‌گیرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم بوریرام با هدایت افشین قطبی در پنج بازی اخیر لیگ برتر تایلند متحمل یک شکست و چهار تساوی متوالی شد و به رده ششم جدول رده‌بندی سقوط کرد.

ناکامی‌های اخیر تیم بوریرام از دستیابی به پیروزی نارضایتی هواداران این تیم مطرح تایلندی را به‌همراه داشته است. نوین چیدچوب، رئیس باشگاه بوریرام پس از تساوی دیروز تیمش برابر سیام ناوی در هفته نوزدهم لیگ برتر تایلند گفت: از هواداران به‌خاطر حضور در هر بازی و شارژ روحی بازیکنان بوریرام  قدردانی می‌کنم.

وی افزود: تیم بوریرام در بازی با تین سیام ناوی بسیار ضعیف عمل کرد و از فرصت‌های خود برای کسب سه امتیاز بهره لازم را نبرد.

رئیس باشگاه بوریرام تایلند در خاتمه اظهار داشت: امیدوارم هواداران همچنان در بازی آینده نیز از ما حمایت کنند. من شخصاً مسئولیت ناکامی‌های اخیر را می‌پذیرم. وظیفه من اصلاح کارکرد تیم بوریرام و هدایت این تیم به سمت موفقیت است. قطعاً برابر هواداران پاسخگو خواهم بود.

تیم بوریرام در پایان هفته نوزدهم لیگ برتر تایلند با 32 امتیاز در رده ششم جدول رده‌بندی ایستاده است. 

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تنسیم ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات