حضور نیروهای امنیتی 55 کشور در المپیک 2016 ریو

المپیک 2016 ریو
مسئولان برگزاری المپیک ۲۰۱۶ قرار است با استفاده از ۸۵ هزار نیرو از تأمین امنیت این بازی‌ها مطمئن شوند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، المپیک 2016 ریو شاهد حضور بزرگترین نیروی امنیتی در ترایخ این بازی‌ها خواهد بود؛ بازی‌هایی که نیروهای 55 کشور جهان در تامین امنیت آن مشارکت خواهند داشت.

یکی از مقامات وزارت دادگستری برزیل در همین خصوص اعلام کرد که 85 هزار نیروی امنیتی با حضور در خیابان‌های ریودوژانیرو، امنیت لازم برای برگزاری یک تورنمنت امن و صلح‌آمیز را تامین می‌کنند.

آندری رودریگز، مسئول تامین امنیت در وزارت دادگستری برای رویدادهای مهم، در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت که برزیل آماده است یک دوره بازی‌های بی خطر و امن را برای کسانی که قرار است به ریودوژانیرو بروند، برگزار کند.

انتظار می‌رود بیش از 500 هزار توریست و 10 هزار ورزشکار در زمان برگزاری بازی‌های المپیک بین روزهای 5 تا 21 آگوست (15 تا 31 مرداد) در ریودوژانیرو حضور داشته باشند.

رودریگز همچنین اعلام کرد که 20 هزار افسر برزیلی آموزش‌های امنیتی لازم را دیده‌اند. همچنین کشور آمریکا به 400 برزیلی در 15 دوره امنیتی مختلف آموزش داده است.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تنسیم ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات