پرویز مظلومی حاضر به فسخ قرارداد نیست

پرویز مظلومی که یک سال دیگر از قراردادش با استقلال باقی مانده، با تصمیم هیات مدیره باشگاه از سرمربیگری این تیم کنار رفت تا علیرضا منصوریان سکاندار نیمکت استقلال شود. بخش ورزشی تبیان مظلومی

اما پرویز مظلومی درحال حاضر سرمربی این تیم است و در صورتی که او با استقلال فسخ نکند کارت منصوریان به عنوان سرمربی صادر نخواهد شد اما مظلومی هم با علم به این اتفاق فعلا پا را در یک کفش کرده تا اگر پولش را نگرفت قراردادش را با این باشگاه فسخ نکند. در واقع از شکل برکناری او هم که با تنش های بسیار در پایان فصل همراه شد مشخص بود که دل سرمربی سابق باشگاه از مدیران فعلی خون است و ناکامی خود را در فینال حذفی و لیگ از چشم ایشان می بیند.

 کسانی که به قول او بعد از باخت در دربی از الزام به برکناری او گفتند و پایه های مدیریتش را سست کردند. حالا مظلومی هم حاضر نیست کوتاه بیاید. او دیروز به باشگاه رفت و بعد از جلسه با افشارزاده رسما اعلام کرد به دنبال مطالباتش خواهد بود و تا با او تسویه حساب نکنند حاضر به فسخ نخواهد بود. کاپ از قول او نوشت: «جلسه بسیار خوبی برگزار کردیم. قرار شد تا چند روز آینده درخصوص مطالبات من بررسی های لازم را انجام داده و به من اعلام کنند چه مقدار طلبکار هستم. به هر حال حق من است که بتوانم مبلغی که باشگاه تعهد کرده بود را دریافت کنم.» وی درباره اینکه آیا در این جلسه قراردادش را فسخ کرد یا خیر، تصریح کرد: «خیر من قراردادم را فسخ نکردم.»
 مظلومی درباره اینکه اخبار استقلال را دنبال می کند یا خیر اطمینان داد با وجود اختلافات اخیر باز هم دلش با این تیم است و با وسواس اخبار را پیگیری می کند: «مگر می شود اخبار استقلال را دنبال نکرد؟ من سال های زیادی را در این تیم سپری کردم و خاطرات خوبی را با این تیم دارم. اخبار استقلال را دنبال می کنم و امیدوارم که موفق باشند. بازیکنان بسیار خوبی جذب این تیم شدند و این تیم می تواند امسال عنوان قهرمانی را کسب کند. امیدوارم با حمایت هواداران استقلال این فصل عنوان قهرمانی را کسب کند.»
مظلومی درباره اینکه فصل قبل هم شرایط جذب بازیکن این چنین بود، گفت: «شرایط فصل قبل را همه دیدند و تمام شد. نمونه اش اینکه من جواد نکونام را می خواستم ولی شرایط طوری شد که نتوانستیم این بازیکن را جذب کنیم.»


منبع : گل

تت
سفررر
ااا

[ منبع این خبر سایت تبیان-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تبیان-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات