چرا افشارزاده نمی خواهد از استقلال برود؟

 بعد از مدت ها سرانجام وزیر ورزش در مورد آینده افشارزاده در استقلال  حرف زد.به نظر می رسد تا مدت مشخصی با ماندن افشارزاده موافقت شده است اما این زمان دائمی نیست. مهدی طاهرخانی - بخش ورزشی تبیان افشارزاده

همه چیز از روزی شروع شد که وزیر ورزش فهمید، مدیرعامل استقلال با پرویز مظلومی قراردادی بیش از 350 میلیون تومان بسته است. سال قبل درست در چنین روزهایی بود که آبی ها به فکر جذب جانشین قلعه نویی بودند و از بین گزینه ها خارجی به استیماچ رسیدند اما مبلغ این کروات بالا بود و دست آخر به واسطه یکی از افراد نزدیک به وزیر ورزش، گزینه پرویز مظلومی مطرح شد. در نشستی مخفیانه که هرگز زمان و مکانش افشا نشد، شخص وزیر با مظلومی رو در رو صحبت کرد و مظلومی در این نشست ابتدا به کارنامه اش اشاره کرد و سپس مدعی شد حاضر است با 350 میلیون تومان سرمربی استقلال شود.
فردای این نشست بود که به دستور وزیر ورزش، مذاکره با استیماچ ملغی شد و در عرض چند ساعت مظلومی به عنوان سرمربی جدید آبی ها انتخاب شد. وزیر تصور می کرد که مدیرعامل استقلال با او با همان قیمت 350 میلیون تومان قرارداد می بندد اما مشخص شد که مظلومی نزدیک به 800 میلیون قرار داد بسته و همچنین این قرارداد برای سال دوم هم اعتبار دارد.
از این رو وقتی منصوریان در وزارت ورزش حاضر شد و گفت حاضر است با رقم قرارداد سال گذشت مظلومی کار کند، وقتی قرارداد 350 میلیون تومانی را دید شوکه شد! با این وجود منصوریان در معذورات اخلاقی گیر افتاده بود و در عین ناباوری قراردادش با استقلال تنها 350 میلیوم تومان ثبت شد. اما افشاگری منصوریان در همان نشست، فاش ساخت که مظلومی بیشتر از این مبلغ را از استقلال گرفته است. با رو شدن مستندات، وزیر متوجه شد که حرف های منصوریان درست بوده و برخلاف توافق دو طرفه که وی با مظلومی داشته ،  افشارزاده با او حدود 800 میلیون تومان قرارداد بسته است.
همین موضوع موجب دلخوری شدید دکتر گودرزی شد و او به افشارزاده گفت بخاطر دو شغله بودن مجبوری که استقلال را رها کنی و فقط در وزارت ورزش مشغول باشی. اما جواب افشارزاده کمی غافلگیر کننده بود. چرا که این مدیر کهنه کار به وزیر گفت می خواهد تنها در استقلال فعالیت کند و حاضر است از سمتش در وزارت خانه استعفا دهد.
استعفایی که به حقیقت پیوست و گرشاسبی جانشین بهرام افشارزاده در وزارت ورزش شد. با این وجود آینده مدیرعامل استقلال در هاله ای از ابهام قرار دارد. دکتر گودرزی رو چهارشنبه صریحا عنوان کرد افشارزاده فعلا در استقلال ماندنی است اما او نگفت این فعلا تا چه زمانی ادامه دارد.
گفته شده که با توجه به رودربایستی شدید که بین گودرزی و افشارزاده وجود دارد، وزیر نخواسته عامل خروج او از استقلال باشد، اما به اعضای هیات مدیره از سوی وزارت خانه دستور دادند تا در جلسه پیش رو یک مدیرعامل جدید انتخاب کنند.این خبر همانگونه به دست رسانه ها رسیده به گوش بهرام افشارزاده هم خورده است. از این رو او طی یک هفته اخیر دوبار با سایت رسمی استقلال مصاحبه ای را انجام داد و در آن مرتبا از وزیر تشکر کرد و از وی خواست تا رهنمودهایش را در مورد او ادامه دهد! این در صورتی است که بهرام افشارزاده سن بیشتری نسبت به وزیر ورزش دارد و قطعا سابقه اش در مدیریت ورزشی چندین برابر وزیر است. اما مدیرعامل استقلال می خواهد با زبان بی زبانی به وزیر این پیام را انتقال دهد که اجازه ندهد که هیات مدیره وی را بر کنار کند.
باید دید آیا مصاحبه های مدیرعامل استقلال کارگر می افتاد یا نه. اگر غیراز این باشد شاید در آینده نه چندان دور شاهد انتخاب یک مدیرعامل جدید برای استقلال باشیم. شاید هم رهنمودهای(!) وزیر ورزش شامل حال افشارزاده شود و او یکسال دیگر در استقلال بماند. مدیری که پیش از این بارها گفته بود دوست ندارد جانشین فتح الله زاده در استقلال شود اما حالا دو دستی میزش را چسبیده و حتی آن را به کار در وزارت ورزش ترجیح می دهد. لابد این از جادوی میز مدیریت سرخابی هاست.

تت
سفررر
ااا

[ منبع این خبر سایت تبیان-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تبیان-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات