جدال تاریخی علی کریمی با کی روش در برنامه 90

 

علی کریمی از دست کارلوس کی روش شاکی است. این قدر شاکی که حتی حاضر شده با او مناظره داشته باشد. آن هم مناظره ای با اجرای عادل فردوسی پور.    

بخش ورزشی تبیان

کریمی و کی روش

علی کریمی از دست کارلوس کی روش شاکی است. این قدر شاکی که حتی حاضر شده با او مناظره داشته باشد. آن هم مناظره ای با اجرای عادل فردوسی پور.    

نکته جالب اما طریقه دعوت کریمی از کی روش به این مناظره تاریخی بوده است. آنجا که به جای اسم بردن از برنامه 90، از آن به عنوان برنامه مورد علاقه کی روش نام می برد تا کنایه ای داشته باشد به نقش این برنامه در پیش بردن اهداف کی روش.    

حضور کی روش در چنین برنامه ای و اینکه آیا او بعد از رد دعوت علیرضا اسدی، دبیرکل فدراسیون فوتبال به مناظره آیا حاضر به مناظره با شاگرد و دستیار سابقش می شود، خود مسئله ای است اما این مناظره و این شهامت از علی کریمی اتفاقی است که احتمالا برایش فردوسی پور از شب گذشته نخوابیده.   

کریمی که در تمام عمرش هیچ وقت حاضر به مصاحبه زنده نبوده و همیشه از این اتفاق طفره رفته است، حالا تصمیم دارد رودرروی کی روش قرار بگیرد. این یعنی یک برد بزرگ برای فردوسی پور. او برنده دعوای بین کی روش و کریمی می تواند شود. آن هم تقابل کریمی که می گویند خیلی اهل حرف زدن زنده نیست با کی روش که عادت به حرف زدن در مناظره ها و مصاحبه های چالشی دارد.

 باید دید اگر دو طرف برای این مناظره اعلام آمادگی کنند، آیا تلویزیون اجازه پخش زنده چنین برنامه ای که می تواند به دعوایی سخت تبدیل شود را می دهد؟


منبع : اسپرت

تت
سفررر
ااا

[ منبع این خبر سایت تبیان-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تبیان-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات