قلعه نویی : نگاه کی روش از بالا به پایین است

کی روش و قلعه نویی

کی روش در جدیدترین اظهارنظرش مدعی شد که برانکو به همراه قلعه نویی رهبر مخالفان او را تشکیل داده اند و قلعه نویی همیشه جزو مخالفان برنامه های او بوده است.

سرمربی تراکتورسازی در گفت وگو با فارس به اظهارات کی روش واکنش نشان داد.

کی روش از شما و برانکو به عنوان رهبر مخالفان یاد کرده و مدعی شده قلعه نویی همیشه مخالف برنامه های او بوده.

متاسفانه کی روش اخبار را خوب تجزیه و تحلیل نمی کند و وقتی هم به او اطلاعات می دهند بلافاصله موضع گیری می کند. دوم این که از من پرسیدند که آقای برانکو اینگونه در مورد کی روش صحبت کرده که من جواب دادم برانکو که قلعه نویی نیست. او کسی است که مردم خاطرات خوبی از وی دارند و مربی اخلاق مداری است. متاسفانه چون کی روش بیشتر مواقع در ایران حضور ندارد بدون مطالعه موضع گیری می کند و برای کسی که ادعای حرفه ای بودن دارد این خوب نیست. 

 این که سرمربی تیم ملی می گوید شما همیشه با برنامه های او مخالف هستید را قبول دارید؟

 من چند نکته را به سرمربی تیم ملی یادآوری می کنم. اگر من رهبر مخالفان او بودم چرا چند  بار با من جلسه گذاشت؟ بعد از بازی با لبنان من چند  بار از کی روش حمایت کردم؟ چندین  بار همکارانش را فرستاد و در تمرین با او حرف زدیم پس چرا اگر ما رهبر مخالفان او هستیم او با ما رفت و آمد داشت. او که خیلی مربی حرفه ای است چرا به این موارد اشاره نمی کند؟ متاسفانه نگاه کی روش به مربیان ایرانی بالا به پایین است و این خیلی بد است. 

 البته حرف مربیان لیگ همین است ولی ظاهرا آقای برانکو فقط در مورد کی روش صحبت کرد که البته واکنش علی کریمی را هم به همراه داشت.

متاسفانه آقای کی روش فرار رو به جلو می کند و این برای من جای تعجب دارد. با حرفی که برانکو زد کی روش از حالا می خواهد همه چیز را گردن ما و برانکو بیندازد. این یک حربه است که اگر تیم کی روش نتیجه نگرفت همه چیز را به گردن دیگران بیندازد. متاسفانه چند مربی مرتب مجیزگوی کی روش هستند و چون خودشان وزن ندارند می خواهند با استفاده از نام او وزن بگیرند ولی همه چیز بسته به توانایی خود انسان است. 

 به نظرتان با این روند وضعیت تعامل باشگاه ها و تیم ملی چطور خواهد شد؟

 بحث من این است که کی روش باید سعه صدر داشته باشد و این بار از طریق مترجمش اطلاعات بگیرد. من هم برای تیم ملی آرزوی موفقیت می کنم و امیدوارم بلایی که سر ژوزه و قلعه نویی آمد بر سر برانکو نیاید! اگر تیم ملی فوتبال ایران به جام جهانی برود به نفع همه است. من از کی روش می خواهم که دیگر این صحبت ها را مطرح نکند. اگر اردوی تیم ملی به هم می خورد ربطی به قلعه نویی و برانکو ندارد.


 

تت
سفررر
ااا

[ منبع این خبر سایت تبیان-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تبیان-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات