چرا پخش ماهواره ای یورو 2016 تلویزیون قطع شد؟

اتحادیه فوتبال اروپا نسبت به شکایت شبکه قطری از تلویزیون ایران که به صورت مخفیانه و بدون اجازه رقابت های یورو 2016 را پخش می کرد واکنش نشان داد. بخش ورزشی تبیان فوتبال تلویزیون

رقابت های یورو 2016 در فرانسه در حال برگزاری است و شبکه ورزش و شبکه سه ایران هم این رقابت ها را به طور زنده پخش می کنند، اما به نظر می رسد که پخش بدون مجوز این رقابت ها آن هم در ماهواره برای ایران درد سر ساز شده است و اتحادیه فوتبال اروپا به زودی جریمه مالی را برای دو شبکه تلویزیونی ایرانی در نظر خواهد کرد.
شبکه BEIN قطر امتیاز رسمی این رقابت ها را خریداری کرده است، اما این شبکه تلویزیونی قطری پی برده که چند شبکه تلویزیونی دیگر به صورت مخفیانه این رقابت ها را پخش زنده می کنند که بلافاصله با واکنش آنها همراه شد.
این شبکه تلویزیونی متمول قطری شکایت نامه ای را علیه شبکه های (Mauretania TV) موریتانی، شبکه سه ایران و شبکه های تلویزیونی تونس و الجزایر تنظیم کرد و آن را تحویل یوفا داد.
اتحادیه فوتبال اروپا هم بلافاصله واکنش نشان داد و تاکید کرد که به زودی جریمه های را برای شبکه های که تخلف کرده اند در نظر خواهد گرفت


منبع: ایسنا

تت
سفررر
ااا

[ منبع این خبر سایت تبیان-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تبیان-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات