راهپیمایی 100 هزاری نفری هواداران مسی با شعار"لئو نرو"

بیش از صد هزار نفر از هواداران ستاره تیم ملی آرژانتین تصمیم دارند جهت متقاعد کردن او برای ماندن در تیم ملی دست به راهپیمایی بزنند.

به گزارش شریان نیوز،لیونل مسی پس از آن که تیم ملی آرژانتین نتوانست کوپا امریکا را فتح کند،از تیم ملی خداحافظی کرد و حالا ده ها هزار هوادار کاپیتان قصد دارند روز شنبه در حمایت از او در مرکز شهر بوینس آیرس دست به راهپییمایی گسترده بزنند.

  طرفداران لیونل مسی در آرژانتین به منظور متقاعد کردن او برای ماندن در تیم ملی دعوت به برگزاری راهپیمایی عظیمی در مرکز بوینس آیرس کرده اند.   در واکنش به این دعوت که در شبکه های اجتماعی منتشر شده است،تا کنون بیش از 100 هزار نفر برای حضور در این تجمع  که قرار است در اوبلیسکو  (Obelisco) برگزار شود،ابراز علاقه کرده اند.   اوبلیسکو جایی است که به طور سنتی هواداران فوتبال در آرژانتین جشن قهرمانی تیم ملی و یا باشگاه های محبوب خود را در آنجا برگزار می کنند،اما این بار آنها برای اعتراض به خداحافظی مسی به این محل خواهند رفت.   این تجمع با شعار "لئو نرو" برگزار خواهد شد.  

[ منبع این خبر سایت شریان-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت شریان-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات