مارادونا:اگر باختید،به آرژانتین برنگردید!

دیگو مارادونا، اسطورۀ فوتبال آرژانتینی، به تیم ملی این کشور پیام داد که اگر در بازی فینال جام "کوپا امریکا" شکست خوردید، دیگر به آرژانتین برنگردید!


8081.jpg

به گزارش شریان نیوز، مارادونا به مناسبت سی امین سالروز به ثمر رساندن گلِ معروفش که از آن به "دست خدا" یاد می شود، به شبکه "سی 5 ان" گفت: بی هیچ شکی در بازی فینال برنده خواهیم شد.

گل مارادونا معروف به دستِ خدا

مارادونا در مرحلۀ یک چهارم نهایی جام جهانی 1986، با دست به انگلیس گل زد و این بازی با نتیجۀ 2-1 به نفع آرژانتین به پایان رسید.


به نوشتۀ وبگاه "روسیا الیوم" مارادونا در سی امین سالروز به ثمر رساندن این گل، گفت: قطعاً روز یک شنبه، بازی را خواهیم برد و اگر باختیم، بازیکنان آرژانتین دیگر نباید به کشور برگردند.


آرژانتین در مرحلۀ فینال جام کوپا آمریکا، روز یک شنبه به مصاف شیلی خواهد رفت و این به آن معنی است که فینال جام کوپا آمریکا، دوباره تکرار خواهد شد، چرا که در دورۀ پیش نیز این دوتیم در مرحله فینال با یکدیگر روبرو شدند و پس از تساوی صفر – صفر در وقت عادی، کار به ضربات پنالتی کشید که در آن، آرژانتین نتیجه را 4 بر 1 واگذار کرد.


تیم ملی آرژانتین از سال 1993 که قهرمان جام میان قاره ای در اکوادور شد، تاکنون هیچ مقامی کسب نکرده است به همین سبب، این بازی برای آرژانتین بازی بسیار حساسی است.

[ منبع این خبر سایت شریان-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت شریان-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات