آخرین مسافر والیبال ریو مشخص شد / مکزیک باخت و المپیکی شد!

تیم ملی مکزیک آخرین تیم والیبالی است که جواز حضور در مسابقات المپیک ریو را کسب کرد.

به گزارش شریان نیوز،روز پایانی مسابقات والیبال انتخابی المپیک در کشور مکزیک برگزار شد و تیم میزبان با کسب دو پیروزی در این مسابقات جواز حضور در رقابت‌های المپیک ریو را تصاحب کرد. با پایان این مسابقات لیست تیم‌های والیبال راه یافته به المپیک تکمیل شد.

  تیم ملی مکزیک در روز پایانی مسابقات با نتیجه سه بر یک مقابل تونس مغلوب شد اما به دلیل تعداد برد و ایستادن در صدر جدول مسابقات توانست دوازدهمین تیم والیبال در المپیک شود.   پیش از این تیم‌ برزیل به عنوان میزبان بازی‌های المپیک، آمریکا و ایتالیا به عنوان قهرمان و نایب قهرمان جام جهانی 2015 توانسته بودند سهمیه المپیک بگیرند. همچنین روسیه (قهرمان اروپا)، مصر (قهرمان آفریقا)، آرژانتین (قهرمان آمریکای جنوبی)،‌ کوبا (قهرمان آمریکای شمالی) نیز جواز حضور در ریو را به دست آورده بودند.    تیم‌های لهستان، ایران، فرانسه و کانادا نیز به عنوان در رقابت‌های انتخابی که اخیراً خاتمه پیدا کرد توانستند المپیکی شوند.   به این ترتیب 12 تیم راه یافته به رقابت‌های المپیک 2016 مشخص شدند که گروه‌بندی آنها به شرح زیر است:   گروه A: برزیل، آمریکا، ایتالیا، کانادا، فرانسه و مکزیک   گروه B: لهستان، روسیه، آرژانتین، ایران، مصر و کوبا  

 

[ منبع این خبر سایت شریان-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت شریان-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات