پیش از ریزه اسپور چه تیمی طارمی را می‌خواست؟ + عکس

به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، مهدی طارمی به همراه رامین رضاییان پس از کش و قوس‌های فراوان با قراردادی دو ساله به تیم فوتبال چایکور ریزه‌اسپور ترکیه پیوست تا فوتبال خود را در سوپرلیگ ترکیه دنبال کند.

سایت «یورت‌اسپور» ترکیه، در گزارشی اختصاصی خبر داد که مهدی طارمی پیش از پیوستنش به ریزه‌اسپور به شدت مورد توجه تیم گنچلربیرلیی آنکارا بوده است. بر اساس این گزارش مهاجم پرسپولیس در دو مقطع فصل اخیر زیرنظران نمایندگان باشگاه گنچلربیرلیی بوده است.

طبق این گزارش، در مقطع اول نتیجه گزارش‌ها مثبت بوده و نمایندگان باشگاه که مهدی طارمی را زیرنظر داشته‌اند، او را تأیید کرده‌اند. از این‌رو بود که رئیس تیم نقل‌و‌انتقالات باشگاه گنچلربیرلیی تصمیم می‌گیرد تا در طول فصل گذشته خود نیز به همراه افرادی که طارمی را زیرنظر داشته‌اند، بازی او را ببینند که این بار بازی مهاجم پرسپولیس نظر آنها را به خود جلب نمی‌کند و نتیجه گزارش منفی می‌شود. در نهایت این باشگاه از جذب مهدی طارمی منصرف می‌شود.

تیم گنچلربیرلیی فصل اخیر سوپرلیگ ترکیه را در مکان دهم و سه پله بالاتر از ریزه اسپور به پایان برد.

پیشنهاد قبلی طارمی کدام تیم بود؟+عکس

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت میزان-ورزش می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت میزان-ورزش منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات