لوکا مودریچ: کاپیتانی تیم ملی افتخاری بزرگ برای من خواهد بود.


لوکا-مودریچ-کاپیتانی-تیم-ملی-افتخاری-بزرگ-برای-من-خواهد-بود

وبسایت رسمی برنامه نود - هافبک رئال مادرید پس از انتخاب به عنوان کاپیتان تیم ملی کرواسی، این اتفاق را افتخاری بزرگ برای خود خواند.


به گزارش وب سایت نود، لوکا مودریچ بعد از داریو سرنا به عنوان کاپیتان جدید تیم ملی کرواسی در مرحله انتخابی جام جهانی 2018 روسیه انتخاب شد. این هافبک کروات انتخاب خود به عنوان کاپیتان جدید تیم ملی کشورش را افتخاری بزرگ می داند.


داریو سرنا که پس از رقابت های یورو 2016 از بازی های ملی خداحافظی کرد، سالها به عنوان کاپیتان تیم ملی کرواسی در میدان حضور داشت. اما پس از خداحافظی این بازیکن، کادر فنی تیم ملی کرواسی اعلام کردند که از این پس هافبک ملی پوش رئال مادرید یعنی لوکا مودریچ به عنوان کاپیتان تیم ملی در میادین حاضر خواهد شد. مودریچ در این باره می گوید:


کاپیتانی تیم ملی برای من افتخار بزرگی است. اینکه قرار است در ورزشگاهی بدون تماشاگر بازی کنیم، نباید بهانه ای برای ما باشد. می خواهیم پیروز شویم و شروع خوبی داشته باشیم.


لوکا مودریچ 30 ساله در آستانه انجام صدمین بازی ملی اش می باشد؛ تیم ملی کرواسی به حکم یوفا باید در این دیدار بدون حضور تماشاگران به مصاف حریف خود خواهد رفت.


تیم ملی ترکیه روز پنجم سپتامبر در نخستین بازی از مرحله انتخابی جام جهانی 2018 به مصاف ترکیه خواهد رفت. کرواسی در گروه نهم با تیم ایسلند، فنلاند، کوزوو و اوکراین همگروه است.


 


2081


 

[ منبع این خبر سایت 90tv می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت 90tv منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات